درباره HOPET

یکی از ملزوماتی که برای رفاه حیوانات خانگی مورد توجه است، داشتن مکانی مناسب و امن به عنوان خانه و محل خواب است که وجود و ویژگی های آن تاثیر زیادی بر رفع استرس و اضطراب حیوان خانگی شما دارد. علاوه بر آن داشتن خانه یا محل خواب مناسب، باعث گرم ماندن بدن حیوان و حس امنیت می شود.
بسیاری از خانه حیوانات خانگی که معمولاً در فروشگاه های حیوانات خانگی یافت می شوند از ویژگی های مناسب مانند متریال ساخت، رنگ یا پوشش متناسب با ویژگی های بهداشتی، وزن ، طراحی منطبق با استاندارهای بدن حیوان و البته زیبایی برخوردار نیستند و این امر شما را در یافتن محصول مناسب محدود می کند.

whatsapp-image-2021-03-06-at-19.03.39

برند HOPET با دانش بیش از 15 سال در زمینه طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی، با هدف تولید و ساخت خانه حیوانات خانگی مانند سگ های خانگی ، گربه ، خرگوش و پرندگان از بهترین چوب ها و مواد بسیار با کیفیت بوجود آمده تا بتواند با طراحی این محصولات بصورت مینیمال و البته مدرن، مطابق با دکوراسیون داخلی هر خانه ای بهترین خدمات را به شما و این اعضای کوچک و مهربان خانواده ارائه نماید.

111
222

خرید هر یک از این محصولات بسیار منحصر به فرد ، نه تنها شما را خوشحال می کند ، بلکه به حیوانات نیازمند نیز کمک خواهد کرد ، زیرا قسمت زیادی از درآمد هر فروش مستقیماً به امور خیریه حیوانات اختصاص می یابد.

بهترین کیفیت

بهترین کیفیت

استفاده از بهترین چوب ها و پارچه ها و مواد با کیفیت موجود در بازار

طراحی صنعتی

طراحی صنعتی

 استفاده از استانداردهای به روز طراحی برای تولید محصولات متنوع و با استحکام بالا

قیمت مناسب

قیمت مناسب

به دلیل تولید محصولات در داخل و به دلیل عدم وجود واسطه در ارسال محصول، قیمتهای محصولات هوپت بصرفه و کاملا رقابتی است.

گارانتی تعویض

گارانتی تعویض

در صورت هرگونه آسیب و یا نارضايتی از محصول مطابق شرایط گارانتی، محصولات تا یک سال ضمانت تعویض دارند

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید